Категорії
Новини

Проект будинку «Модерн» із піноблоку з гаражем

Проект будинку та будівництво під ключ

Проект будинку Модерн особняка по праву належить до найпрестижніших проектів нашого каталогу. Виглядає дуже сучасно і стильно. Це чудовий зразок європейського стилю. Поєднання біло відштукатурених стін з декоративними сірими цегляними кладками, а також елементами обробки фасаду будинку світло-коричневими панелями надають будинку благородний і презентабельний вигляд.

Величні колони під навісом над ганком демонструють високий статус власника особняка. Багато скатний дах покритий сірою черепицею, вдало поєднується з рештою фасаду будинку. Завершують архітектурний проект великі прямокутні вікна, що дозволить милуватися сліпучими краєвидами зсередини.
Щоб переконатися в багатофункціональності та максимально раціональному використанні простору, достатньо докладно розглянути планування.

1й поверх будинку

На першому поверсі особняка з лівого боку дуже гармонійно розташувалася кухня з виходом у вітальню, що дуже комфортно для прийому гостей. У вітальню можна потрапити ще з холу. Справа знаходиться гараж для легкового автомобіля в якій можна пройти як з тамбуру будинку так з вулиці. З гаража є вихід у майстерню для зберігання різноманітних інструментів. Ще однією перевагою проекту є комора, розташована під сходовим маршем.

Другий поверх

Піднявшись сходами на другий поверх, ми опиняємося в холі. По діагоналі одна від одної знаходяться дитячі кімнати. З лівого боку розташовані спальня та дитяча кімната, що має вихід на невеликий балкон. Праворуч знаходиться затишна ванна кімната і ще одна дитяча, що дуже зручно для сім’ї дітей.

Особняк «Модерн» чудовий вибір для демонстрації престижу хорошого смаку та високого статусу свого власника. У поєднанні з комфортом та високою функціональністю приміщень цей проект займає особливе місце у каталозі наших проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.