Про компанію ЮЗТС

Справжнє – Девелопмент із любов’ю

Сьогодні Трест «Югозаптрансбуд» — це комплексний підхід у сфері будівництва та девелопменту, величезний досвід та професіоналізм, ефективний менеджмент, понад 2,5 тисячі висококваліфікованих фахівців.

Використовуючи сучасні фінансово-юридичні та організаційні методи, беручи активну участь у світовому промисловому об’єднанні, ми надаємо весь спектр девелоперських послуг, володіємо комплексною структурою повного циклу забезпечення інвестицій та власним проектним інститутом. Все це дозволяє нам розробляти проекти та архітектурні плани, дизайн екстер’єрів та інтер’єрів, будувати максимально якісно і в найкоротші терміни. України.

Наша мета – це не тільки матеріальні, а й нематеріальні цінності, актуальні на всі віки!

Майбутнє – На віки!

У розвитку економіки країни одним з головних наших завдань є забезпечення українців багатоповерховим житлом преміум-, бізнес- та економ-класу.

У сфері комерційної нерухомості ми прагнемо втілювати в об’єктах тенденції світового ринку та пропонувати споживачам площі найкращої якості, що відповідають усім вимогам сучасного будівництва.

Ми плануємо продовжувати розвивати альтернативний напрямок міського життя – автономні котеджні містечка, оснащені всім необхідним, розташовані у найпривабливіших зонах передмістя.

А значить, нащадкам належить насолоджуватися якістю та емоціями, які ми вкладаємо у нашу працю.

Минуле “Великі проекти для Великої мети”

Історія ВАТ «Трест «uzts.com.ua» налічує понад 80 років. Сьогоднішньому успіху компанії передував серйозний шлях розвитку: нами було реалізовано довгий список різних за рівнем складності проектів промислового та громадського призначення; близько 5 мільйонів кв. якісного та затишного житла стали нашим вкладом у житлове будівництво; було створено та електрифіковано 5350 км нових залізничних колій, збудовано та реконструйовано понад 40 локомотиво- та вагоноремонтних заводів та депо.

Також результатом нашої роботи в галузі транспортного будівництва стала споруда понад 20 великих залізничних вузлів та станцій. Ми по праву пишаємося низкою об’єктів охорони здоров’я та об’єктами сільського господарства, побудованими нашим трестом.

Крім того, під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і після землетрусів у Румунії наша компанія організувала відновлювальні роботи по ряду об’єктів.

Кожен об’єкт ми створюємо з любов’ю та розумінням того, mark>що нерухомість – цінність вічна.
А значить, нащадкам належить насолоджуватися якістю та емоціями, які ми вкладаємо в нашу працю.
Наша мета – це не лише матеріальні, а й нематеріальні цінності, актуальні у всі віки!